ФОНДОВА БІРЖА
"УНІВЕРСАЛЬНА"
STOCK EXCHANGE
"UNIVERSAL"
головна - фінмоніторинг
1 2 3 ... 37

23.03.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 22.03.2017 № 41. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

14.03.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 13.03.2017 № 38. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

28.02.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 27.02.2017 № 28. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

24.02.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 23.02.2017 № 27. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

09.02.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 08.02.2017 № 17. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

08.02.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 07.02.2017 № 16. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

24.01.2017   зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності

Державний комітет фінансового моніторингу України відповідно до статті 121 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” направляє зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності (додаток), що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 23.01.2017 № 9. Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

© 2018. ПрАТ "ФБ "УНІВЕРСАЛЬНА". Усі права захищені.
Ліцензія НКЦПФР Професійна діяльність на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку Рішенням № 1185 від 13.10.2009.